Pakume unikaalset võimalust kindlustada omavastutus rendiautode puhul. Kui te reisite tihiti ja rendite lühiajaliselt sõidukit, siis te kindlasti teate pakutava kindlustuse nüansse.

Auto rentimise korral pakutakse valida lisavõimalus „kogukindlustus, ilma omavastutuse rakendamiseta“ (Full Insurance), selline võimalus on tavaliselt kallis.

Kui te aga otsustate säästa ja ei vali «full insurance» (kogukindlustus), siis omavastutus ükskõik millise kahjustuse eest rendiautole on 1000-2000 eurot, vastavalt rendilepingule.

Pakume sõlmimiseks aastast- või ühekordset poliisi mitmeid kordi soodsamalt, kui rendifirmad. Selline kindlustuspoliis kaitseb teid ootamatute kulutuste eest rendiauto kahjustamise korral.

Näiteks aastapoliis, mis katab Euroopat, läheks Teile maksma 60 eurot. Maksimaalselt 60 päeva iga rendilepingu korral.

Antud kindlustus kehtib sõiduautode rentimise korral. Mootorrattad ja haagissuvilad kindlustuse alla ei lähe. Välistuste täieliku loeteluga saate tutvuda kindlustustingimustes.

Osta rendiauto omavastutuse kindlustuspoliis siit:

Osta kindlustuspoliis

Kellele võib selline poliis kasulik olla?

  1. Kellelegi, kes tihti reisib ja rendib autot
  2. Kellelegi, kes valib rendiauto kindlustuseks tavapaketi, ilma „full insurance“
  3. Kellelegi, kes soovib saada kindlustuse lisakaitset mõistliku hinna eest ja soovib kaitsta ennast ootamatute kulutuste eest.

Kahjust saab teatada siin:

www.claimez.com

Kohustuslik on märkida poliisi number ja kindlustusprogrammi kood 20407 (scheme code 20407)